SVADOBNÝ TANEC

Čaká vás svadba a chcete svoj prvý mladomanželský tanec spraviť výnimočným a nezabudnuteľným pre vás aj vašich hostí?

V Tanečnej škole KDANCE vám s prípravou svadobného tanca pomôžeme s individuálnym a ľudským prístupom, aby ste z tanca nemali trému, ale radosť.

 
Image
Image

lektorka Lenka

Tanec je neoddeliteľnou súčasťou môjho života už od roku 2009 a je pre mňa zdrojom energie, dobrej nálady a relaxu. O to viac ma tanec napĺňa a baví, keď môžem moju radosť z neho odovzdávať ľudom, ktorí k tancu nahliadnu buď na našich kurzoch spoločenských tancov alebo pri príprave svadobného tanca a vidím ich z tréningov odchádzať s úsmevom.

Pri príprave svadobného tanca pristupujem ku každému páru individuálne. Každému páru prispôsobujem kroky podľa ich schopností a požiadaviek a dávam si pritom záležať, aby som sa čo najviac priblížila ich očakávaniam. Lekcie sa snažím viesť v pohodovej a priateľskej atmosfére, aby ste sa počas nich cítili príjemne a radi sa na ne vracali. Ak váhate, či by ste sa dokázali naučiť tancovať, alebo o sebe máte predstavu, že ste tanečné “drevo”, rada vám pomôžem zbúrať tieto predsudky. Často sa stretávam s tým, že sa mi páry nazačiatku spolupráce predstavia vetou “Mne tanec vôbec nejde, budeš to mať so mnou ťažké”, no po poslednej lekcii odchádzajú s dôkladne nacvičenou choreografiou a sami sú milo prekvapení, čo sa dokázali naučiť.

Prihláste sa cez náš formulár, alebo volajte 0948 133 934. Individuálne spolu dohodneme vhodný termín lekcií a porozprávame sa o vašej predstave dokonalého svadobného tanca pre vás.